Serdecznie dziękujemy DPS Kochłowy za zaproszenie na Biesiadę francuską ,,W zielonym Gaju…” Bonjour Paris.
Było to wyjątkowe i miłe spotkanie.![]()
![]()
Wielkie brawa dla naszej mieszkanki pani Anny Nastawskiej za zdobycie III miejsca w konkursie „Pokaz Mody Francuskiej”! ![]()
![]()
Wpaść na podium w takim tematycznym konkursie to nie lada wyczyn, francuski szyk i elegancja zrobiły ogromne wrażenie na jury. ![]()
![]()
Dziękujemy za wspaniałą zabawę, która na długo zostanie w Naszej pamięci.![]()
![]()
![]()