Z okazji Dnia Matki w naszym Domu odbyło się wyjątkowe spotkanie pełne ciepła, wzruszeń i serdecznych życzeń.
Wszystkim Mamom najpiękniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu złożył Dyrektor placówki, dziękując za ich miłość, troskę i życiową mądrość.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()