W piątkowe popołudnie uczestniczyliśmy w corocznym Święcie Konwalii w Domu Pomocy Społecznej w Psarach. Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem: „Witajcie w naszej bajce” i zgromadziło uczestników z różnych DPS-ów. Nie zabrakło licznych konkursów
![]()
, wspólnej zabawy ![]()
, muzyki ![]()
oraz radosnej atmosfery. Cała impreza była pięknie przygotowana i dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych chwil ![]()